Menu
Zamieszkaj / zobacz
poland
Polski
meveline-footer-reversed
meveline-logo-main

Gotowe domki całoroczne i letniskowe do 35m2

Domki całoroczne i letniskowe o powierzchni 35m2 są najczęstszym wyborem klientów MEVELINE. Całoroczny domek 35m2 w wersji mobilnej lub modułowej pod klucz to jedna z możliwych opcji wyboru, jednak najbardziej popularne rozwiązanie to domek 35m2 z wykończoną i umeblowaną łazienką oraz kuchnią i meblami w pozostałych pomieszczeniach do samodzielnego wyboru i wyposażenia. To właśnie kuchnia i umeblowanie nadają domowi ostatecznego, indywidualnego dla każdego właściela charakteru. Również domki letniskowe do 35m2 cieszą się popularnością a od wersji całorocznej różnią się grubością zastosowanej izolacji. Gotowe domki 35m2 to szansa na rozwiązanie, które z dnia na dzień zmieni niezabudowaną działkę we własne miejsce na ziemi.

Zamieszkaj / zobacz

Evelin 4 Duo

10 x 3,5 m
35 m²
rzut 3d evelin 4 duobryła evelin 4 duo

Domki mobilne do 35m2

Domki MEVELINE są dostępne w wersji mobilnej jednobryłowej. To w praktyce oznacza że każdy domek mobilny, w tym wszystkie rozmiary do 35m2, jest wyposażony w funkcję mobilności. Domek wjeżdża na platformę transportową, zjeżdża z niej i jest przemieszczany na miejsce docelowe. Po umieszczeniu na miejscu, koła są demontowane a funkcja mobilności może zostać skutecznie zamaskowana a sam dom do złudzenia będzie przypominał budowany tradycyjną metoda na miejscu. Domek mobilny 35m2 jest dostępny w kilku modelach i jest to najpopularniejszy wybór klientów.

Domki modułowe do 35m2

Domki MEVELINE mogą być łączone ze sobą jak domy modułowe, w różnych konfiguracjach. Poszczególne bryły są ze sobą zespalane po dowozie na miejsce docelowe. Pomimo określenia domki modułowe, są one również domkami mobilnymi. Każdy łączony moduł jest standardowo wyposażony w funkcję mobilności. Domki modułowe 35m2 łączone ze sobą to najpopularniejszy wybór klientów, dający w efekcie dom o powierzchni 70m2.

Projekty domków do 35m2 od MEVELINE

MEVELINE jest twórcą i autorem wszystkich projektów domków do 35m2 i większych. Nasze najpopularniejsze projekty domków całorocznych 35m2 to VELI, SEVA i EVELIN. Każdy projekt domku do 35m2 i większy może podlegać korekcie w celu precyzyjnego dopasowanie do potrzeb klientów.

crossmenu