Menu
Zamieszkaj / zobacz
poland
Polski
meveline-footer-reversed
meveline-logo-main

Domki holenderskie całoroczne

Domki holenderskie całoroczne

Domki holenderskie we współczesnej i nowoczesnej wersji MEVELINE są standardowo produkowane jako domki całoroczne. Nowy domek holenderski na działkę w wersji MEVELINE to realna alternatywa dla kilkunastoletnich lub kilkudziesięcioletnich importowanych domków, które najlepsze lata mają dawno za sobą. Domki holenderskie wyposażone w 3 sypialnie nie są niczym nadzwyczajnym w przypadku MEVELINE. Nawet domek 35m2 może być wyposażony w 2 nominalne sypialnie, dodatkowa antresolę z funkcją noclegu oraz możliwość noclegu na rozkładanej sofie w salonie. Nowe całoroczne domki holenderskie bez wyposażenia to częsty wybór klientów MEVELINE – w ich gestii pozostaje urządzenie kuchni oraz umeblowanie. Stare, importowane klasyczne domki holenderskie tanie pozostają tylko na marketingowych sloganach. Faktyczny koszt uwzględniający potrzebne naprawy i remonty często przewyższa cenę nowego domku MEVELINE.

Producent domków holenderskich – MEVELINE

MEVELINE to polski producent współczesnej wersji domków holenderskich. Wszystkie modele nowych domków holenderskich to autorskie projekty MEVELINE. Tradycyjny kształt oryginalnych domków holenderskich rozwinęliśmy w stronę nowoczesnego wyglądu, zróżnicowanych brył i zastosowania zarówno nowoczesnych jak i naturalnych materiałów wykończeniowych.

Domki holenderskie z tarasem – dodatkowe możliwości

Domki holenderskie z tarasem otwartym i tarasem zadaszonym w wykonaniu MEVELINE to doskonała możliwość powiększenia popularnej powierzchni 35m2. Niektóre modele, takie jak MEVA pozwalają na instalację tarasu również na dachu, z wejściem zlokalizowanym poza obrysem samego budynku. Jednak najczęstszym wyborem klientów MEVELINE to taras dobudowany do domku o powierzchni 35m2, często z dodatkowym zadaszeniem. Domek holenderski MEVELINE z tarasem to najczęściej wybierane rozwiązanie przez klientów.

Domki holenderskie – ocieplenie

Czy domek holenderski MEVELINE jest całoroczny i ocieplony? Jest całoroczny i adekwatnie ocieplony aczkolwiek może być również oferowany w wersji letniskowej, pozwalającej na wygodne użytkowanie w okresie od późnej wiosny do późnej jesieni. W przeciwieństwie do tradycyjnego domku holenderskiego z minimalną warstwą izolacji, współczesna wersja domków MEVELINE ma starannie wykonane ocieplenie wszystkich przegród.

Domki holenderskie 24m2 – 35m2 – 48m2 – 70m2

Pomimo tego, że najpopularniejszym rozmiarem domku holenderskiego MEVELINE jest 35m2, to dostępne są również większe rozmiary, nie wyłączając domku 70m2 składającego się z połączonych 2 modułów o powierzchni 35m2. To doskonała ilustracja tego w którą stronę MEVELINE rozwija tradycyjną koncepcję domku holenderskiego. Łączenie ze sobą domków nigdy nie było możliwe w tradycyjnym rozwiązaniu. W takim powiększonym domku holenderskim 3 sypialnie nie są zatem niczym zaskakującym!

Domki holenderskie – jakie pozwolenie, kiedy i gdzie można postawić

Domki holenderskie, głównie o powierzchni do 35m2 rozpowszechniły się dzięki procedurze umieszczania na działce na podstawie tzw. zgłoszenia. Hasło domki holenderskie bez pozwolenia, mogą jednak czasami wprowadzać w bład. W zależności od przeznaczenia działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP), zwykle udaje się tak ulokować domek na działce Link do bloga, nie jest to jednak bezwaunkowa reguła. W przypadku braku MPZP należy wystąpić o warunki zabudowy. Domek holenderski na działce rolnej czy leśnej, zgodnie z przepisami jest dużo trudniejszym zagadnieniem.


Transport naszych domków holenderskich

Domek holenderski transportowany jest na działkę przy użyciu specjalistycznego, niskopodwoziowego transportu drogowego, który dojeżdża jak najbliżej miejsca docelowego. Link do LP w stopce – transport Dostawa jest możliwa praktycznie na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach EU. Montaż na miejscu polega na umieszczeniu na miejscu docelowym Link do LP w stopce – warunki posadowienia i usługi transportu ,wypoziomowaniu oraz podłączeniu mediów. Transport domków holenderskich nie jest gratis - nie zawiera się w cenie domku.


crossmenu