Menu
Zamieszkaj / zobacz
poland
Polski
meveline-footer-reversed
meveline-logo-main

Domki mobilne całoroczne i letniskowe

MEVELINE jest producentem gotowych domów mobilnych w wersji całorocznej i letniskowej. Nasze popularne rozmiary domów to powierzchnie 35m2 oraz 70m2 w wersji modułowej. Każdy dom jest wyposażony w autorski system podwozia dzięki któremu dom uzyskuje mobilność - wjeżdża na platformę transportową, zjeżdża z niej oraz jest holowany na docelowe miejsca posadowienia.

Funkcja mobilności może być skutecznie zamaskowana a dom błyskawicznie wkomponowuje się w otoczenie i jest gotowy do zamieszkania. Domy są dostarczane na miejsce jako gotowe i w całości a ich posadowienie zwykle nie wymaga fundamentów. Domy są wykonywane w technologii trwałego i sztywnego szkieletu stalowego uzupełnianego elementami drewnianymi oraz są starannie ocieplone.

Gotowe domy mobilne MEVELINE to doskonała alternatywa dla niewielkich domów budowanych tradycyjnymi metodami. Dom może zostać zamieszkany po kilkunastu godzinach od dowiezienia na miejsce. MEVELINE tworzą ludzie z pasją popartą wykształceniem branżowym i doświadczeniem. Stosujemy przemyślane rozwiązania – autorskie oraz będące najlepszymi wzorcami na rynku. Satysfakcja, wygoda i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Oferujemy również indywidualne rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom Klientów.

Zamieszkaj / zobacz

Domki mobilne całoroczne stalowo drewniane

MEVELINE produkuje szerokie spektrum gotowych domków mobilnych w różnych rozmiarach i dla różnych celów. Domki mobilne całoroczne o powierzchni 35m2 to najbardziej popularny wybór, aczkolwiek są również dostępne w ekonomicznej wersji letniskowej. Pomimo zastosowania technologii szkieletu stalowego, z uwagi na ilość użytego do wykończenia drewna domy MEVELINE często są nazywane domkami mobilnymi drewnianymi. Gotowe domki mobilne MEVELINE to doskonała alternatywa dla niewielkich domów budowanych tradycyjnymi metodami lub tak zwanych domków holenderskich. Dom może zostać zamieszkany po kilkunastu godzinach od dowiezienia na miejsce. Nasze domki mobilne całoroczne oraz letniskowe, dzięki autorskiemu projektowi stalowej konstrukcji pozwalają na wygodne przemieszczanie na kołach w czasie załadunku, rozładunku i w obrębie działki.

Producent domków mobilnych całorocznych – MEVELINE

MEVELINE jest autorem projektów i producentem domów mobilnych w wersji całorocznej oraz letniskowej. Wszystkie nasze domy, bez względu na linię modelową i rozmiar projektujemy i produkujemy samodzielnie od A do Z. Nasza technologia jest oparta na sztywnym i trwałym szkielecie stalowym, sprzyjającym zarówno sztywności w trakcie transportu gotowych domków mobilnych jak i w procesie ich umieszczania na miejscu docelowym – a ma to bezpośredni wpływ na trwałość domu w późniejszym etapie użytkowania. Jako producent domów mobilnych sprzedajemy bezpośrednio do klientów dzięki czemu ceny są korzystne a bezpośrednie zrozumienie potrzeb klientów pozwala na zaproponowanie najlepszego rozwiązania.

Domki mobilne 24m2 – 55m2

Spośród domów MEVELINE, domek mobilny 35m2 jest najczęstszym wyborem klientów. Klienci wybierajacy właśnie ten rozmiar mają szeroki wybór różnych modeli, różniących się miedzy sobą kształtem, elewacją oraz układem wnętrza. Popularność naszych całorocznych domków mobilnych jest związana z rozpowszechnioną, uproszczoną procedurą na tzw. zgłoszenie – nie wymagającą pozwolenia na budowę. Dom mobilny 35m2, pomimo pozornie niewielkiego metrażu zaskakuje funkcjonalnością – może zmieścić 2 sypialnie, kuchnię, łazienkę oraz salon, a nawet antresolę. Przy zamówieniu wraz z domem mobilnym 35m2, tarasu oraz zadaszonej pergoli można niemal podwoić przestrzeń życiową – szczególnie wiosną i latem. MEVELINE oferuje również domki mobilne 48m2, 55m2 a nawet 70m2 w wersji modułowej

Domki mobilne – pozwolenia, przepisy, gdzie i kiedy można postawić

Domy, zarówno te budowane tradycyjnie, czy jak w przypadku MEVELINE – oferowane jako gotowe domki modułowe, o powierzchni do 35m2 zyskały dużą popularność dzięki możliwości umieszczania na działce bez pozwolenia na budowę – bazując na tzw. procedurze na zgłoszenie. Określenie domki mobilne bez pozwolenia, mogą być jednak czasami mylące. W zależności od przeznaczenia działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego MPZP oraz interpretacji przepisów przez urząd, zwykle udaje się tak umieścić dom, nie jest to jednak bezwarunkową regułą. W przypadku braku MPZP należy wystąpić o warunki zabudowy. Domek mobilny na działce rolnej czy leśnej, zgodnie z przepisami jest bardziej złożonym zagadnieniem

Ceny domków mobilnych – koszt postawienia

Cena gotowych domków mobilnych, w tym cena najpopularniejszego domku mobilego całorocznego 35m2 zależy od wybranego modelu oraz ewentualnych elementów dodatkowych. Ceny domów mobilnych w postaci kompletnego cennika, wysyłamy każdemu zainteresowanemu klientowi. Podana w cenniku cena domów mobilnych dotyczy wersji całorocznej w standardowym wykończeniu. Możliwe jest zamówienie domu w tańszej wersji typowo letniskowej. Cennik nie zawiera kosztu transport domku mobilnego oraz przygotowania miejsca posadowienia. Cena domku mobilnego 35m2, cena domku mobilnego 48m2 oraz domków o innych wielkościach jest konkurencyjna w stosunku do domów budowanych w tradycyjny sposób.

Domki mobilne pod klucz

Gotowe domki mobilne MEVELINE, są wykonywane w standardzie developerskim lub standardzie wykończenia pod klucz. To właśnie domki mobilne pod klucz wzbudzają największe zainteresowanie klientów. Domy MEVELINE mogą być dostarczone jako całkowicie gotowe, z wykonaną i kompletną łazienką oraz kuchnią. W ciągu kilkunastu godzin od dostawy kompletnego domu, klienci mogą zamieszkać i użytkować dom. Najpopularniejsze są domki modułowe 35m2 pod klucz, a to co uwagi na popularną procedurę na zgłoszenie. Klienci mogą również wybrać wersję deweloperską z łazienką i kuchnią pozostawioną do własnego wykończenia.


Transport i budowa naszych domków mobilnych

Domek mobilny transportowany jest na działkę przy użyciu specjalistycznego, niskopodwoziowego transportu drogowego, który dojeżdża jak najbliżej miejsca docelowego. Dostawa jest możliwa praktycznie na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach EU. Montaż na miejscu polega na umieszczeniu na miejscu docelowym, wypoziomowaniu oraz podłączeniu mediów. Zarówno transport jak i montaż domku na działce nie są zawarte w cenie domku.


crossmenu