Menu
Zamieszkaj / zobacz
poland
Polski
meveline-footer-reversed
meveline-logo-main

Witaj!

24.05.2019

Jesteśmy producentem domów mobilnych. Są to gotowe domki letniskowe i całoroczne, przypominające swą funkcjonalnością popularne domki holenderskie, natomiast wyglądem - stylowe domki drewniane. Nasza oferta pozwala na wybór domu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb dzięki szerokiemu wachlarzowi modeli zróżnicowanych pod względem designu i wielkości. Oferujemy również szereg opcji dodatkowych, które pozwolą spersonalizować Twój dom i dostosować go do Twoich osobistych wymagań. Niektóre modele mogą być aranżowane jako domy modułowe.

Na naszej stronie znajdziesz trzy główne linie domów - Meva, Reva oraz Camp. To jednak nie koniec naszej oferty - wkrótce pojawi się propozycja nowych modeli wchodzących w skład linii Veli.


Aby ułatwić Ci nawigację po naszej stronie przedstawimy krótką charakterystykę każdej linii:

Linia Meva

W skład tej linii wchodzą 4 domy o wielkościach od 24 do 35 m2. Dom Meva charakteryzuje się nowoczesnym designem, urozmaiconym stylowymi detalami. Bryła budynku jest wyjątkowo prosta dzięki zastosowaniu technologii stropodachu maskowanego attyką. Dzięki temu uzyskujemy efekt wpisujący się w obecne trendy architektoniczne przy zachowaniu całkowitej funkcjonalności.

Linia Reva

W skład linii Reva również wchodzą 4 domy o wielkościach od 24 do 35 m2. Dom Reva jest przykładem designu łączącego nowoczesność z tradycją. Wykorzystane rozwiązania elewacji i nowoczesne pokrycie dachu w postaci paneli na rąbek stojący nanofala wpisują się w panującą modę, a dwuspadowy dach stanowi nawiązanie do budownictwa tradycyjnego i bez problemu wpisze się w lokalny kontekst.

Linia Camp

Linia Camp została stworzona z myślą o ośrodkach wczasowych, kempingach oraz dla wszystkich tych którzy planują ich wynajem. W skład linii wchodzą 4 modele od 24 do 30 m2 zaprojektowane w sposób umożliwiający jak najprostszy i najtańszy transport na miejsce docelowe. Domy tej linii bazują na liniach Meva i Reva, co daje całkowitą dowolność w wyborze charakteru architektury, jednocześnie spełniając wymogi odnośnie wymiarów.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć wiecej? Napisz do nas.

Formularz kontaktowy Meveline
Zgoda RODO

Powiązane wpisy

crossmenu