Menu
Zamieszkaj / zobacz
poland
Polski
meveline-footer-reversed
meveline-logo-main

Nowości!

25.03.2020

MEVELINE, jako producent gotowych domów,  nieustannie się rozwija - obserwujemy i analizujemy, jakie modele najbardziej przypadają Wam do gustu, które układy funkcjonalne cieszą się największym powodzeniem i jaka estetyka jest Wam bliska. 

W związku z tym postanowiliśmy zrobić małe porządki w naszej ofercie dzięki czemu możemy Wam przedstawić odświeżony model Meva 3 oraz całkiem nową linię Seva! 

Meva 3 | 30 m2

Ten model w uproszczonej wersji letniskowej to doskonałe rozwiązanie dla campingów i ośrodków wczasowych. Na niewielkiej powierzchni udało się zmieścić 2 sypialnie, salon, kuchnię i  łazienkę. Drzwi wejściowe i balkonowe otwierają się na zewnątrz całkowicie na oścież, co się świetnie sprawdza w połączeniu z naszym modułowym tarasem. To doskonała alternatywa dla takich rozwiązań jak domy modułowe i domki holenderskie. Nasze domki mogą być również całoroczne. Zdjęcia zrealizowanego modelu Meva 3 dostępne są już w galerii 🙂 

Linia SEVA | 24-48 m2

Linia SEVA powstała na życzenie naszych klientów, którym bardzo podobały się nasze domy na kołach MEVA i REVA ale z różnych powodów oczekiwali bardziej tradycyjnego kształtu dachu. Domy tej linii sprawdzą się idealnie w sytuacji zaostrzonych wymagań miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie kształtu dachu.

Niewielkie całoroczne domki holenderskie oraz domki całoroczne i letniskowe, które przyjeżdżają na miejsce jako gotowe domki do natychmiastowego zamieszkania cieszą się niesłabnąca popularnością. SEVA to znacznie korzystniejsze rozwiązanie niż całoroczny domek holenderski lub domek drewniany lub budowany tradycyjną metodą. Zdjęcia do obejrzenia w galerii :).

Masz pytania? Chcesz wiedzieć wiecej? Napisz do nas.

Formularz kontaktowy Meveline
Zgoda RODO

Powiązane wpisy

crossmenu